Kariera

Spółka Global Audit and Finance to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów w zakresie doradztwa finansowego, oferujący kompleksową i specjalistyczną obsługę podmiotów korporacyjnych w zakresie doradztwa finansowego.

Kariera

Rekrutacja

Wszystkich pracowników czeka rozwój dopasowany do ich możliwości i motywacyjny system wynagradzania. Od samego początku każdy podąża jasną i przejrzystą ścieżką kariery, realizując zadania dopasowane do własnych uzdolnień i kierunku wykształcenia.

Dążymy do tego, aby nasi pracownicy stale się rozwijali, zdobywali nowe doświadczenia oraz podnosili poziom posiadanej wiedzy. Praca w Globar Audit and Finance pozwala na samodzielne rozwiązywanie ciekawych problemów z zakresu finansów, gdy jest to konieczne przy wsparciu doświadczonych partnerów oraz branie udziału w pracach grup projektowych przy realizowaniu bardziej złożonych zadań z zakresu budowania wartości przedsiębiorstw.

Kariera

Etapy rekrutacji

» zebranie CV kandydatów w formie elektronicznej
» rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami
» oferta pracy dla najlepszych

Oferujemy liczne szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia z motywacyjnym systemem wynagradzania, pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacje (CV) prosimy kierować na email: kariera@gafsa.pl

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Kariera